biuro@wlzkancelaria.pl
ul. Smulikowskiego 5, lok. 5 Warszawa

Obserwuj nas:

DivorceFamily LawJak się rozwieść? Poradnik praktyczny

3 czerwca 20200

Decyzja o rozwodzie to z pewnością jedna z najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej traumatycznych decyzji podejmowanych w dorosłym życiu. Poprzedzona dogłębną analizą sytuacji, często terapią małżeńską, lub zdarzeniami, które nieodwracalnie przekreślają możliwość dalszego wspólnego życia. Bardzo często zdarza się, że od decyzji do czynu tj. wniesienia pozwu do sądu upływa dużo czasu, co skutkuje przedłużeniem całego procesu, czyniąc go jeszcze bardziej wyczerpującym.
Warto wówczas zdać się na pomoc profesjonalnego pełnomocnika, który nie tylko będzie pilnował  prawidłowości i terminowości wnoszenia pism w toku postępowania, co z pewnością usprawni procedurę, ale także będzie dbał o nasze interesy, tak aby rozwód był najmniej dotkliwy dla nas i naszych bliskich.

Opracowana przez nas broszura Jak się rozwieść? zawiera cenne informacje jak przygotować się na rozwód, jakie dokumenty należy skompletować do sporządzenia pozwu, na jakie koszty należy się przygotować, oraz jak może przebiegać sam proces w zależności od posiadanej sytuacji osobistej.

POBIERZ PORADNIK JAK SIĘ ROZWIEŚĆ

📌Jeśli masz problem z rozpoczęciem procedury rozwodowej skontaktuj się z nami. Doświadczeni prawnicy dokładnie przeanalizują i ocenią Twoją sytuację oraz pomogą Ci we wszelkich formalnościach na każdym etapie postępowania  KONTAKT

Administrator

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczono *

Jakakolwiek informacja, artykuł czy wpis zamieszczony na niniejszej stronie nie jest i nie może być uznawany za poradę prawną, gdyż stan faktyczny i prawny dotyczący poszczególnych sytuacji każdorazowo wymaga odrębnej analizy. Stanowczo odradzane jest wykorzystywanie informacji, artykułów czy wpisów zamieszczonych na niniejszej stronie, bez uprzedniej konsultacji z prawnikiem. Wszelkie działania podejmowane bez uzyskania profesjonalnej pomocy prawnej mogą wiązać się ze znacznym ryzykiem.