biuro@wlzkancelaria.pl
ul. Smulikowskiego 5, lok. 5 Warszawa

Obserwuj nas:

KoronawirusTarcza antykryzysowa 2.0 – informator – wsparcie dla osób samozatrudnionych

21 kwietnia 20200

Przedstawiamy do Państwa dyspozycji przewodnik, w którym zawarliśmy najistotniejsze kwestie związane z pomocą o jaką mogą ubiegać się przedsiębiorcy w związku z poniesionymi stratami z uwagi na wystąpienie pandemii koronawirusa. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby treści przedstawione w niniejszym przewodniku były przejrzyste i zrozumiałe. Opracowanie zawiera zarówno opis świadczeń przysługujących przedsiębiorcom na podstawie przepisów obowiązujących (ustawy z dnia 2 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, tzw. tarcza antykryzysowa), jak również świadczeń, wprowadzonych na mocy ustawy z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS CoV-2 (tzw. tarcza antykryzysowa 2.0).

Cykl publikacji rozpoczynamy wpisem dotyczącym dostępnych form pomocy dla przedsiębiorców niezatrudniających pracowników (samozatrudnionych).

Pobierz Poradnik dla przedsiębiorców niezatrudniających pracowników (samozatrudnieni)

Administrator

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczono *

Jakakolwiek informacja, artykuł czy wpis zamieszczony na niniejszej stronie nie jest i nie może być uznawany za poradę prawną, gdyż stan faktyczny i prawny dotyczący poszczególnych sytuacji każdorazowo wymaga odrębnej analizy. Stanowczo odradzane jest wykorzystywanie informacji, artykułów czy wpisów zamieszczonych na niniejszej stronie, bez uprzedniej konsultacji z prawnikiem. Wszelkie działania podejmowane bez uzyskania profesjonalnej pomocy prawnej mogą wiązać się ze znacznym ryzykiem.